Танцьорите на „Хасково“ с 13 медала от Чирпан

Състезателите от клуб по спортни танци „Хасково“ с ръководител Петя Милушева се представиха силно на Открития турнир по спортни танци, Турнир изгряващи звезди и Купа Чирпан.

В открития турнир в групата до 11 г. клас D – 4 място заеха Валентин Сираков и Марина Колева, до 15 г. клас D – на 2 място са Тодор Тодоров и Гергана Ройдева, а до 18 г. клас D – първи станаха Константин Вълков и Виолета Латева.

При Изгряващи звезди до 9 г. златни са Александър Трендафилов и Теодора Дерменджиева, а със среброто се окичиха Тамер Ариф и Йоана Моллова.

Медалисти

Соло момичета: до 9 г. златни медали заслужиха Теодора Дерменджиева и Йоана Моллова, сребърен медал за Деница Георгиева, а бронзовите медали са за Боряна Братанова и Стефка Ройдева, до 11 г. – сребърните медали спечелиха Камелия Георгиева и Дефне Сурай, а до 13 г. златото е за Виктория Георгиева и 3 място за Ралица Димитрова.

В „Купа Чирпан“ при децата на финала четвърти в стандартната и латиноамериканската програма се класираха Валентин Сираков и Марина Колева.