Баскетболистите обърнаха Казанлък за върха в класирането

Баскетболистите на „Хасково“ записаха драматична победа срещу „Розова долина“ (Казанлък) в спортна зала „Дружба“ в среща от Аматьорската лига със 76:72.

Нашите изоставаха почти през целия мач, като поведоха в резултата 2 минути преди неговия край.

Баскетбол

Виктор Колянов отбеляза 20 точки, като 12 от тях дойдоха в последната четвърт и спомогнаха за обрата. Силно се представи Янко Желев и останалите баскетболисти, които изтръгнаха победата, а с това заслужиха и лидерското място в групата. Следващият кръг е в Перущица.

Баскетбол

В неделя в зала „Дружба“ две срещи от първенството ще изиграят хасковските баскетболисти до 14-годишна възраст, като първата започва в 9:30 ч.