Три златни медала за боксьорките от държавното, Горяна се стяга за световното в Индия

Три златни медала спечелиха боксьорките на хасковския клуб „Севдалин Василев“ на Държавното лично-отборно първенство за девойки и жени в Пловдив, съобщи за Haskovo.info треньорът Людмил Димитров.

При девойките шампионки станаха Горяна Стоева (54 кг.) и Силвия Димова (+81 кг.), а при жените първа е Мария Крумова (69 кг.).

Нашите имат и още два бронзови медала при девойките – Джансу Сафет (54 кг.) и Мария Миткова (75 кг.). Така хасковският клуб спечели третото място отборно при девойките.

От понеделник Горяна е на подготвителен лагер с националния отбор за Световното първенство в Индия, което ще е на 19 ноември.