Футболистите на „Хасково 1957“ оглавиха класирането след обрат

Футболистите на „Хасково 1957“ вече са лидери във временното класиране в областната група.

Днес момчетата на треньора Емил Ангелов победиха с 2:1 прекия конкурент за първото място „Герганин извор“ (Бисер) на стадион „Хасково“. Хасковлии проведоха много атаки през първото полувреме, като удариха и две греди. В края обаче гостите ги наказаха на контра атака и така двата тима се оттеглиха на почивката при резултат 0:1.

Футбол

Втората част отново започна с натиск на хасковлии. Изравнителното попадение падна в края на срещата, дело на Джан Халим. Победният гол пък вкара Даниел Ганев, минути преди последния съдийски сигнал.

В петък на „Хасково“ предстои гостуване в Свиленград.