Футболистите на „Хасково“ загубиха баража срещу „Садово“ с 1:2

Футболният „Хасково 1957“ загуби баража за влизане в Трета лига – Югоизточна група срещу „Садово“ с 1:2.

Срещата се игра на стадион „Васил Левски“ в Карлово, където имаше десетки хасковлии, дошли да подкрепят отбора си.

Мач

„Садово“ откриха резултата в първите минути на срещата. Равенството възстанови играещият треньор Емил Ангелов – Бабангида десетина минути преди почивката. През второто полувреме Бабангида излезе от игра, а „Садово“ стояха по-добре на терена, като успяха да отбележат победното си попадение малко преди края на срещата.

Така за втора поредна година хасковски отбор губи бараж за класиране в третото ниво на българския футбол.