Отборът на „Хасково“ с четвърта загуба в трета дивизия

Хасково - ХимикОтборът на „Хасково“ записа четвърта загуба в шампионата на Югоизточната „В“ група. Червено-белите паднаха на собствен терен от „Черноморец“ с 0:3, с което затвърдиха незавидното си положение на аутсайдери.

Домакините успяха да опазят вратата си суха само до 33-тата минута, когато Васил Александров откри резултата с глава – 1:0 за „Черноморец“. Голмайсторът на гостите съвсем отчая защитата на „Хасково“, когато минути по-късно с далечен шут покачи на 2:0.

През второто полувреме  отборът от Равда узакони превъзходството си на терена с ново попадение – този път на Николай Загорски в 61-та минута. Така с класическото 3:0  гостите от  „Черноморец“ си тръгнаха щастливи от Ямача.

Въпреки работния ден и ранния час на срещата 250 фенове дойдоха на стадиона, за да подкрепят червено-белите. Те обаче отново разочароваха привържениците си, а най-запомнящото се в играта им бе гредата на нигериеца Огби в началото на двубоя.