Хасково загуби с 0:3 в Пловдив. Димитровград бие, Свиленград пада

Футболистите на „Хасково 1957“ загубиха гостуването си на „Марица“ (Пловдив) в среща от втория кръг на Трета лига с 0:3.

Първото полувреме завърши без попадения. В началото на втората част домакините поведоха, а до края на срещата успяха да реализират още две попадения и да оформят класическата си победа.

В същото време „Димитровград 1947“ победи като домакин „Розова долина“ (Казанлък) с 1:0, а „Свиленград 1921“ отстъпи като гост на „Миньор“ (Раднево) с 0:1.

В третия кръг на 26 август от 18 часа Хасково посреща „Миньор“ (Раднево). Ден по-рано димитровградчани гостуват на Садово, а Свиленград посреща „Черноморец 1919“ (Бургас).