„Свиленград“ и „Любимец“ победиха в домакинските си мачове

Любимец - Левски СЗОтборите от област Хасково в Източната Б футболна група – „Свиленград“ и „Любимец“ постигнаха победи с 2:0 срещу съперниците си днес.

Резултатът на стадион „Колодрума“ в Свиленград срещу „Несебър“ бе открит още в 5-тата минута. Точен с глава беше Стамен Ангелов. 9 минути преди края на срещата Мюмюн Реджеб вкара за финалното 2:0.

В съседния Любимец ситуацията в мача в „Калиакра“ Каварна не бе по-различна. Първият гол във вратата на гостите вкара Емил Петков в 6-тата минута. В 79-тата точен бе Крум Крумов.

От утре двата отбора започват подготовката си за предстоящия мач между тях за Купата на България, който е в сряда.