„Хасково“ допусна първа домакинска загуба срещу „Загорец“

Футболистите на „Хасково 1957“ загубиха домакинството си срещу „Загорец“ (Нова Загора) в среща от четвъртия кръг на Трета лига с 0:2.

Това е и първо домакинско поражение за хасковлии. Попаденията паднаха в средата и в края на второто полувреме. През първата част гостите имаха възможност да се разпишат от дузпа, но не успяха.

Вчера „Димитровград – 1947“ победи у дома „Борислав – 2009“ (Първомай) с 1:0, а „Свиленград – 1921“ загуби като гост в Марково от „Сокол“ с 1:3.

В следващия кръг на 8 септември хасковлии гостуват в Асеновград на „Асеновец – 2005“, Димитровград ще играе в Бургас срещу „Нефтохимик“, а Свиленград приема „Атлетик“ (Куклен).