„Хасково“ падна с 0:4 от лидера в Бургас

Футболистите на „Хасково 1957“ загубиха гостуването си на лидера в Трета лига „Нефтохимик“ (Бургас) с 0:4.

Хасковлии са играли без половин дузина контузени футболисти. Въпреки това резултатът се е движил 0:0 до около 40 минута, когато домакините са успели да поведат, а след това през второто полувреме да узаконят победата си.

В този девети кръг Свиленград завърши 2:2 като домакин с „Гигант“ (Съединение), а Димитровград загуби като гост от „Сокол“ (Марково) с 1:3.

В десетия кръг на 14 октомври от 16 часа Хасково приема „Левски“ (Карлово). На 13 октомври Димитровград домакинства на „Атлетик“ (Куклен), а Свиленград гостува на един от претендентите за влизане във Втора лига – „Марица“ (Пловдив).