Три златни, сребърен и бронзов медал за „Мега спорт“ от Баку

Пет медала спечелиха състезателките на хасковския клуб „Мега спорт“ на международния турнир по спортна аеробика,който се проведе в Баку, Азербайджан.

Хасковлийки се окичиха с три златни, един сребърен и един бронзов медал. Момичетата се пребориха отлично с конкуренцията.

Мега спорт

В категория Индивидуално момичета 7-8 години Стефани Лечева стана шампионка, а вицешампионка е Неда Запрянова. В категория тройки 7-8 години първо място спечелиха Запрянова, Лечева, Михайлова.

Кристина Костова е първа в категория Индивидуално момичета 9-11 години. Габриела Русинова спечели бронзов медал в категория Индивидуално девойки 15-17 години.