„Хасково“ спечели дербито с „Димитровград“ с 2:0

Футболистите на „Хасково 1957“ спечелиха дербито в Трета лига с „Димитровград 1947“ като домакини с 2:0.

През първото полувреме точен от дузпа беше Андрей Атанасов. В средата на втората част се разписа Нелян Чакъров. По един футболист от двата тима беше изгонен с червен картон.

В среща от 16-ия кръг вчера „Свиленград“ загуби гостуването си на „Борислав“ в Първомай с 0:3.

В следващия кръг на 1 декември Хасково гостува на Созопол, Димитровград приема „Загорец“ (Нова Загора), а Свиленград домакинства на „Нефтохимик“ (Бургас).

Снимки: Христо Тотев