Волейболистките на „Раковски“ загряха с разгром над „Славия“ за дербито с „Берое“

За по-малко от час волейболистките на „Раковски“ (Димитровград) разбиха „Славия“ в среща от женското първенство с 3:0.

В първия и третия гейм състезателките на треньора Габриела Айшинова оставиха „белита“ на по 9 точки. Вторият гейм пък беше затворен при 25:16. Симона Николова реализира 15 точки, а Емилета Рачева добави 12 т.

Волейбол

След края на мача Айшинова коментира, че ни чака трудно гостуване в последния кръг на 9 март в Стара Загора на „Берое“. „Раковски“ се нуждае от победа, за да се надява да измести ЦСКА от четвъртото място. Сега „червените“ водят с две точки и гостуват на „Левски“.

Волейбол

„Изпуснахме питомното, сега ще гоним дивото“, коментира треньорката, като припомни нещастната загуба от „Левски“ с 2:3 – мач, който можеше и да бъде спечелен. По нейните думи това е натежало психологически на момичетата.