Ново попълнение донесе точка за Хасково срещу „Марица“

Футболистите на „Хасково 1957“ завършиха 1:1 при домакинството си срещу силния тим на „Марица“ (Пловдив) в среща от Трета лига.

Гостите откриха резултата през първото полувреме. Малко по-късно новото попълнение Марио Йовов се разписа и така възстанови равенството. След почивката и двата отбора имаха шансове за победно попадение, но в крайна сметка си поделиха по точка.

Мач

В срещи от същия кръг Свиленград направи 1:1 като домакин срещу „Миньор“ (Раднево), а Димитровград загуби като гост на „Розова долина“ в Казанлък с 0:1.

В следващия кръг на 9 март хасковлии гостуват в Раднево, Димитровград приема Садово, а Свиленград гостува в Бургас на „Черноморец“.

Снимки: Христо Тотев