„Раковски“ с трета поредна победа над ЦСКА в Димитровград

Трета поредна домакинска победа над ЦСКА записаха тази вечер волейболистките на „Раковски“ (Димитровград).

В първа четвъртфинална среща от плейофите момичетата на треньора Габриела Айшинова удариха „армейките“ с 3:1. Гостите взеха първия гейм с 25:20, но последва доминация на „Раковски“ и заслужена победа след по-добра игра и 25:17, 25:21 и 25:13.

Волейбол

Най-резултатна за успеха беше Емилета Рачева с 16 точки, Симона Николова добави 13 точки, Милена Димова завърши с 12 т., а Станислава Костадинова и Силвия Андреева реализираха по 11 точки.

Победата беше изгледана от цялото ръководство на община Димитровград начело с кмета Иво Димов.

Реваншът в София е на 16 март. При равенство ще има трети мач отново в Димитровград на 19 март.