Равен на регионалното дерби в Източна Б футболна група

Свиленград - Любимец 1:1

Хиляди зрители наблюдаваха регионалното дерби

„Свиленград“ и „Любимец“ направиха равен мач в регионалното дерби на източната Б футболна група днес. Двата отбора взеха по едно полувреме и завършиха 1:1.

Резултатът откри „Любимец“ в 42-рата минута с гол на Станислав Катранков.  Почти в края на срещата „Свиленград“ се отсрами с попадение на Христо Сталев.

Феновете на тимовете останаха разочаровани от липсата на победител на стадион „Колодрума“ в граничния град. Те все пак обаче си тръгнаха доволни, защото нямаше и губещ. Двата отбора взеха по една точка за класирането.

В неделя регионално дерби ще има и в югоизточната В група. „Хасково“ посреща „Стамболово“ на Ямача в 15:00 часа.