Водещи новиниСпорт

Гръмотевичната буря прекрати мачове в Хасковска област

Два мача от областната футболна група на Хасково бяха прекратени тази вечер заради преминалата през региона гръмотевична буря.

Футболистите на „Хеброс“ (Харманли) и „Сакарски спортист“ (Тополовград) се прибраха в съблекалните в 45 минута при 1:0 за домакините, а „Саяна II“ и „Свиленград II“ напуснаха терена в 26 минута при 0:1 за гостите. Предстои тяхното доиграване при нормални метеорологични условия.

В същото време на хасковския стадион „Младост“ се изигра срещата между „Бригада“ (Димитровград) и „Любимец 2000“, завършила 2:5.

ФутболHaskovo.info припомня, че вчера ФК „Хасково“ победи „Старско“ (Хасково) с 5:2, ФК „Харманли“ би като гост „Любимец 2018“ с 6:0, а „Марица“ (Симеоновград) се наложи с 4:0 над гостите от „Раковски“ (Ивайловград).

„Саяна“ направи 3:3 с „Марица“, Хасково с нова изразителна победа

На върха във временното класиране с пълен актив от 12 точки са ФК „Хасково“ и „Любимец 2000“.