Водещи новиниРегион

Намериха ментета в автобус на пътя Хасково – Димитровград

Стоки с лого на защитени марки са иззели вчера димитровградските полицаи, съобщават от областната дирекция на МВР.

В 15:30 часа на пътя между Хасково и Димитровград те са проверили автобус Сетра, управляван от 61-годишен мъж. В товарния отсек са намерени 319 артикула с надпис и лого на запазени търговски марки без разрешение на правопритежателите на марките.

Текстилните стоки и чанти са собственост на водача, който не е представил документи за произход.

Ментетата са предадени на разследващите с протокол по образуваното досъдебно производство.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

1 коментар
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Даниел
Даниел
26.09.2025 9:10 9:10

Който ги купува на пазара, например,знае, че са ментета, но ги купува,че са много по-евтини! Дотам докара хората това „марково“ робстао, особено младите! Това е вече зависимост, която точи парите на младите.

Back to top button