Водещи новиниХасково

„Хасково за децата“ събра 12 137 евро, кампанията продължава

12 137 евро са събрани от вчерашното благотворително събитие „Хасково за децата“ в пълната спортна зала „Дружба“, съобщи вдъхновителят на проявата Росен Костадинов.

Инициативата се проведе с подкрепата на Община Хасково и Фондация „Капка живот“. В нея се включиха много клубове, звезди от „Игри на волята“ и певецът Вениамин.

Средствата са за лечението на Йоана, Гого, Мария-Антоанета, Борил и Хриси. Събирането на пари продължава до 9 април, след което те ще бъдат дарени на малките герои.

Междувременно се провежда кампанията „Ръка, която дава – не обеднява“, в която се набират хранителни продукти. Те ще бъдат раздадени на нуждаещите се по селата на 11 април в навечерието на Великден.

Пълна зала „Дружба“ за благотворителното събитие „Хасково за децата“

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

1 коментар
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Анонимен
Анонимен
05.04.2026 20:51 20:51

Няма нищо лошо да дариш за лечение особено за деца НО КЪДЕ Е ДЪРЖАВАТА която дава милиони за Украйна ,а за нашите деца е като щраус същото важи и за депутатите и кандидат депутатите

Back to top button