Водещи новиниХасково

Подават заявления за приема на първокласници в Хасково

Системата за електронен прием на ученици в първи клас за новата учебна 2026/2027г. в хасковските училища е отворена от днес, съобщават от общината.

Крайният срок за прием на заявления е 2 юни включително. Резултатите от първото класиране ще бъдат обявени на 4 юни.

По-ранната дата на подаване на заявление не дава предимство при класирането.

Регистрация за подаване на заявления, може да се направи ТУК.

Електронната система цели да направи процеса по-прозрачен и удобен за всички родители. Местата за първокласници в училищата в Хасково може да се видят ТУК.

При въпроси или нужда от допълнителна информация, можете да се свържете с Община Хасково: Йорданка Иванова – началник отдел ОКМДС – тел.: 038 603-341, Даниела Бойкова – мл. експерт „Образование“ – тел.: 038 603-392.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button