Водещи новиниРегион

Митниците продават на търг стоки, отнети в полза на държавата

Публична продажба чрез търг с тайно наддаване на разнообразни стоки, сред които дрехи, обувки, чехли, колани обявиха от Териториална дирекция Митница Пловдив.

На търг са обявени и 140 кг изкуствена кожа, както и 145 кг копчета тик-так и капси.

Продажбата се извършва по реда на Данъчно-осигурителния процесуален кодекс. Стоките са задържани при митнически проверки на ГКПП „Капитан Андреево“ и ГКПП „Капитан Петко войвода“ и за тях са приключили досъдебните и административнонаказателни производства.

Желаещите да участват в търга трябва да подадат заявление по образец, както и ценово предложение. Внася се депозит за всяка от групите стоки поотделно.

Търгът ще се проведе на 24 юни, а огледите на стоките са до 22 юни в Свиленград.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Back to top button