Регион

Заловиха двама с дрога в Димитровград и Харманли

Двама мъже са арестувани през денонощието за държане на наркотик в Хасковска област, съобщават от полицията.

В РУ Димитровград е бил 29-годишен от Момчилград, проверен от криминалистите на улица „Беласица“. В познайника на полицията е открит плик с 2 грама кристал, реагиращ при полеви нарко тест на метамфетамин.

В ареста на управлението в Харманли е пренощувал друг мъж на 29 г. от село Бисер. Извършен му е обиск на улица „Стадионска“ в града, при който е намерен грам марихуана.

Мярката на задържане и на двамата е за срок до 24 часа.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Back to top button