Регион
Иззеха 240 кг говежда лой без документи на Капитан Андреево
240 кг говежда лой са иззети при проверка на ГКПП „Капитан Андреево“, съобщават от Българската агенция по безопасност на храните.
Съвместно със служители на Агенция „Митници“ е проверен автобус с турска регистрация на вход в страната.
Установено е, че лойта е без документи за произход.
Стоката е иззета и предстои да бъде унищожена.







Спрете всички автобуси България-Турция-България за3 месеца и ще нмалее осезателно контрабандата. После бусовете…