Водещи новиниСпорт
Грациите на „Аида“ с достойно представяне на държавното първенство
Хасковският клуб по художествена гимнастика „Аида“ се представи достойно на Държавното първенство за ансамбли в Шумен.
Шампионатът се организира от Българска федерация художествена гимнастика и СКХГ „Алегро“.
„Аида“ беше представен от ансамбъла жени в състав: Наталия Митева, Ивет Иванова, Деа Воденичарова, Яна Александрова и Маргарита Иванова, които останаха четвърти на стотни от третото място, но за нас бяха медалистки, доволни са от клубното ръководство.
Поздравления за достойното представяне, момичета! Бяхте сред най-добрите! Гордеем се с вас! Благодарим на нашата съдийка днес Даяна Михайлова, която е и техен личен треньор и ментор, казват още от „Аида.“






