Търсят учители, строителни работници и лични асистенти в Хасковско
62 нови свободни работни места са обявени през последната седмица в Хасковска област, сочи справката в Агенцията по заетостта.
В община Хасково се търсят двама учители, търговски представител, камериерка, готвач, пекар, работник в кухня, работник, който да отваря и затваря ЦУМ, където да сменя крушки, кранчета и да извършва други ремонтни дейности.
В областния град имат нужда още от двама чистачи в училище, чистач на офиси, чистач на производствени помещения, помощник в кухня, работник в производството на асфалтови смеси, спедитор, оценител на облекла, касиер.
В Свиленград свободните места са за 10 строителни работници, двама служители в магазин, продавач, сервитьор, 5 лични асистенти, опаковач, двама чистачи, мияч на съдове.
В Минерални бани се търсят двама шофьори на гондола за превоз на зърнени култури, водач на тежкотовален автомобил, който да го шофира около комбайн.
В Стамболово се нуждаят от 4 лични асистенти и работник в озеленяването. В Харманли има 11 места за лични асистенти и продавач, в Симеоновград се нуждаят от личен асистент, а в Димитровград от пазач.



