Превключване към нови водопроводи, ремонти и аварии в Хасковска област
Поради превключване на нов водопровод към мрежата на Хасково от външна фирма днес временно с нарушено водоподаване ще бъде квартал „Овчарски“. Превключването е на улица „Беласица“, съобщават от ВиК.
В Димитровград екипи работят по отстраняване на авария по водопровод на улица „Илинден“. Това е причина за нарушено водоподаване в района. Остранява се авария в квартал „Изток“. В квартал „Черноконево“ се изграждат връзки към нов водопровод, което е причина за нарушено водоподаване.
Планиран ремонт на напорен водопровод от ПС „Преславец“ за Симеоновград ще бъде извършен днес. Това е причината за нарушено временно водоподаване към квартал „Злати дол“ в града. При възстановяване на водоподаването е възможно замътване на водата.
Строително-ремонтни дейности се извършват по водопроводите на селата Радиево, Черногорово, Воден, Крум, Стамболово, Момково, Долно Войводино, Царева поляна, Стойково, Пъстрогор, където частично е нарушено водоподаването.
Очаква се водоподаването да бъде възстановено до края на деня.










Значи в събота нямаше вода цял ден и сега пак! Аман от некадърници в това ВИК Хасково! Новият стар шеф Бързев да развърта метлата и некадърниците вън!
Не стига , че водата е скъпа и не става за питейни нужди, ами постоянно няма вода!
Бързев така ли ще е караме пак на сухо виж оправяй тоя бардак от пенсионери и некадърници иначе всичко става пунта мара
Ми винаги при Авария,един,двама работят,трима ГЛЕДАТ ОТСТРАНИ!!!И стогодишен водопровод,как да издържи.Изхабява се като хората.В началото на своя трудов стаж,се джаскат да се докажат,ареста,а на края ИЗХАБЕН и пения МИНИМАЛЕН!!!