Каратеките на „Торнадо“ завоюваха 8 медала в Добрич

ТорнадоКаратеките на хасковския спортен клуб „Торнадо“ завоюваха общо 8 медала на Националната купа в Добрич.

Хасковлии участваха с 11 състезатели, като спечелиха 3 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала.

ТорнадоМоника Христова стана първа на ката индивидуално Жени, Габриела Стефанова също е златна на ката индивидуално девойки старша възраст, шампион стана и Александър Христов на ката индивидуално юноши старша възраст.

Мариян Найденов спечели среброто на ката индивидуално юноши старша възраст. Ката отборно младежи нашите са втори в състав: Александър Христов, Мариян Найденов и Николай Стефанов.

Станчо Станчев спечели среброто инд. Кумите Младежи до 68 кг., Богдан Бонев стана трети на ката индивидуално Мъже, бронзов е иХристо Дойчев на Кумите инд. Юноши старша възраст над 70 кг.

На състезанието участваха 400 състезатели от 24 клуба от цялата страна.