„Хасково 2012“ загря за шампионките с лесна победа над „Левски“

ИлюстрацияБаскетболистките на „Хасково 2012“ записаха лесна победа срещу „Левски 2014“ в София с 91:36.

Още от първите минути момичетата на старши треньора Елена Станкова не оставиха никакви съмнения, кой ще е победител в срещата. До почивката резултатът бе 66:15, а през второто полувреме в игра се включиха някои от по-младите момичета в отбора.

Лия Галдейра вкара 16 точки, Мея Тирера – 15, а Нели Пашева – 13, всички за по 20 минути игра.

В последния за календарната година 10 кръг на 22 декември от 18 часа хасковлийки посрещат шампионките от „Дунав 8806“ (Русе).