„Хасково“ изтърва фаворита „Черноморец“ на Ямача

Футболистите на „Хасково 1957“ изтърваха да победят сочения за претендент за влизане в „Б“ група „Черноморец“ (Бургас).

В среща от 12 кръг на Трета лига момчетата на треньора Емил Ангелов завършиха 1:1 като домакини. Хасковлии поведоха в 61 минута с гол на Ален Иванов. Гостите обаче изравниха минутки преди края на срещата.

В друга среща от кръга „Димитровград“ загуби с 0:3 в Раднево от „Миньор“, а гостуването на „Свиленград“ в Нова Загора на „Загорец“ е отложено.

Така „Хасково“ е на 7 място във временното класиране с актив от 19 точки, „Димитровград“ е 10-ти с 14 т., а „Свиленград“ е 16-ти с 9 т.

В следващия 13 кръг на 3 ноември „Хасково“ гостува на „Сокол“ (Марково), „Димитровград“ приема „Созопол“, а „Свиленград“ е домакин на „Асеновец“ (Асеновград).