„Саяна Хасково“ победи Сливен с 3:2

Футболистите на „Саяна Хасково“ победиха като гости Сливен с 3:2 в среща от 11 кръг на Трета лига.

Първото полувреме завърши 2:1 за хасковлии, като головете вкараха Христо Христов в 11 минута и Ангел Здравчев в 35 мин. След почивката Димитър Алексиев реализира победното попадение в 63 минута.

Вчера Димитровград загуби тежко гостуването си на „Розова долина“ (Казанлък) с 1:5. На почивката резултатът беше 3:1 за домакините.

В следващия кръг на 16 октомври от 16 часа „Саяна Хасково“ приема „Сокол“ (Марково). Ден по-рано Димитровград домакинства на Карнобат.