Хасково отстрани новия тим на Харманли за Купата на България

Футболистите на „Саяна Хасково“ отстраниха в първия кръг на Купата на България новия отбор на „Харманли 2023“ след домакински успех с 5:0.

През първото полувреме в жегата на „Ямача“ се разписаха Цветелин Петров и Красимир Илиев. След почивката на два пъти точен беше Тодор Колев, а веднъж вкара Христо Христов.

На трибуните беше харманлиецът Божидар Саръбоюков, който преди седмица спечели два сребърни медала на Европейското първенство по лека атлетика за младежи и девойки до 20 г. в Йерусалим, Израел.

МачСлед седмица в другата среща от региона се изправят „Свиленград 2022“ и Димитровград.

МачВ следващия кръг от Трета лига на 19 август от 18 часа Димитровград гостува на Ямбол, а „Саяна“ приема „Розова долина“ (Казанлък).

Втори медал за Божидар от Европейското първенство – Haskovo.info – Всичко за Хасково