Хасково падна в Русе, съдия си счупи ръката

Дунав - Хасково„Хасково“ не успя да се наложи над „Дунав“ Русе в мача от 17 кръг на Източната Б футболна група. 2:0 е крайният резултат от срещата, която наблюдаваха близо 1 800 зрители на градския стадион в дунавския град.

Първото попадение за домакините отбеляза Светлин Симеонов в 20-тата минута. В продължението на мача след 90-тата минута се разписа и Владимир Каптиев.

В 15-тата минута на срещата страничният съдия Георги Калудов се подхлъзна и при падането счупи ръката си. Вероятно причина за травмата е бетонната шахта, която се намира край страничната линия, уточнява Гонг. За да се окаже помощ на рефера, който беше сменен, играта беше прекъсната за няколко минути.

Следващата събота Хасково ще домакинства на „Калиакра“ Каварна.