Медалисти

Два сребърни медала за Марин и Диляна от фестивала в Атина

Двойката на хасковския клуб по спортни танци „Гранд“ Марин Мартинов и Диляна Димитрова спечелиха два сребърни медала от петото издание на международния фестивал в Атина.

Гранд

5 златни медала за „Гранд“ от националния турнир в Стара Загора

Хасковският клуб „Гранд“ спечели 5 златни медала от провелия се в Стара Загора национален турнир по спортни танци, организиран от Клуб по спортни танци „Денс Юник“, общината и БФСТ.

Гранд

14-кратна световна шампионка, вписана в „Гинес“, съдийства на силни състезатели на „Гранд“ в Румъния

Състезателите на хасковския клуб по спортни танци „Гранд“ се представиха силно на Romanian Dance Masters Cup 2019 , който се проведе в Букурещ.

Танци

Братан и Калина с поредно злато в спортните танци

Двойката Братан Братанов от хасковския клуб „Гранд“ и Калина Джамбазка от „Гардения“ – София спечелиха поредните си златни медали, този път от открития турнир по спортни танци и Купа Стара […]

Гранд

Братан и Калина с 2 златни медала от „Гранд Купа Хасково“

Двойката Братан Братанов и Калина Джамбазка („Гранд“ – „Гардения“) спечелиха два златни медала от приключилото късно снощи национално състезание по спортни танци „Гранд Купа Хасково 2019“ в спортна зала „Дружба“.